Avatar uživatele
BeruškaSedm.

Stýská se mi po sestře,která je na VŠ.

Dobrý den,před pár hodinami odjela moje 20 letá sestra Anna na VŠ do Prahy. Pořád brečím,moc se mi po ní stýská. Ikdyž byl mezi námi velký věkový rozdíl (mě je 13) tak jsme si i přesto moc rozumněly :). Díky ní jsem prožila to nejlepší dětství,byla to moje velká sestra,která se o mně (když jsem byla malá) nádherně starala. Vždycky si se mnou hrála ať už s panenkami,nebo s plyšáky,byla prostě ta nejlepší sestra na světě! :) Posledních pár let jsme si sice už nehrály,ale zase jsme se podporovaly navzájem,vždycky jak jsem měla problém šla jsem za ní…vždycky byla na tom správném místě,když jsem něco potřebovala. Ano,je pravda,že někdy jsme do sebe rýpaly,škádlilyly se atd.,ale to prostě k sourozencům patří. Moc se mi po ní stýská,a to je teprve pár hodin co odjela. Teď sedím sama v pokoji,je tu ticho,moc mi chybí.. Nevím co mám dělat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3498 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Neseď na zadku, ale vyraz ven – proběhni se nebo projdi, nebo ukliď celou domácnost, umej auto, vyžehli, posekej trávu…
😉
Činnost se vždycky najde – stačí chtít.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

To, že je teď kvůli studiu mimo domov, neznamená, že byste o sebe přišly. Budete si volat, psát a než se naděješ, tak se vrátí. Uteče to jako voda. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
PetrXY

K takovémuto vztahu se sestrou nezbývá než gratulovat. I když to bude těžké, budeš to muset sama překonat. Je jasné, že tvoje sestra nebude mít pořád čas, ale dnes přece není problém si zavolat, posla SMS nebo e-mail. Určitě budeš mít možnost sestru navštívit nebo ona tebe. Jinak doporučuji, to co píše „mowla“.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek