Missulle

Stylový nábytek i do bytu?

Líbí se mi stylový nábytek z různých států světa, například MEXICO, CHINA atd… hezké kousky mají například na http://www.sob­nabytek.cz, hodí se to ale i do bytu?

Nejlepší odpověď
anonym

a coby ne, je to nádhera, dala jsem si to hned do záložek a budu studovat, já teda mám ráda vybavení ve stylu sedmdesátých let, nevím, co mě to bere, ale moc se mi to líbí, a tohle, co je tady je všechno moc hezký, měla bys nádherný byt

mojitek

stylový nábytek je právě do bytu,ale musíte tomu přizpůsobit celý interiér nebo to bude působit jak pěst na oko.

Robbin

Já osobně jsem v bytech skoro pro vše, my máme třeba obývák vybavený do 70. let ale kvůli bolesti zad jsme tam teď koupili zdravotní židli Spinalis, která je naopak velmi moderní. i tak mi to nepřijde nijak strašné a hlavně vše pro zdraví! Ta židle je zázrak!