Mandarinka20

Styk ve třech?!

Ahoj vím je to divné to psát ale partner mi řekl že by chtěl zkusit styk ve třech. Ano vím že spousta lidí to odsozuje ale zajímalo by mě jestli je tu nějaká dobrá duše co má s tímto zkušenosti. Neumím si představit že bych měl něco s někým jiným natož partner. Předem díky za odpověď

Nejlepší odpověď
ivzez

Není divné to psát,
divné mi přijde, že se na toto někdo ptá cizích lidí.

Je přece jen a jen na Vás, co Vám vyhovuje,
v čem chcete experimentovat, nebo co chcete zkusit.

Pokud Vám ta představa vadí, vysvětlete
to svému partnerovi. Pokud Vám nevadí,…

Naše (cizí) názory jsou irelevantní.

Další odpovědi
autacek

Bez fotky není možné napsat správnou odpověď ani poradit.

Každý má sexualitu nastavenou trochu jinak a dokonce se nemusí protínat s city. Pokud dosáhnete vzájemného konsenzu, za zavřenými dveřmi si můžete provádět takřka cokoli, na veřejnou debatu je ale pro dnešní společnost přes čáru bavit se na veřejnosti o jakémkoli sexu.

aliendrone

Poradím ti jednoduše – pokud si to neumíš ani představit, tak to ani nezkoušej! ;) :)

dubraro

Pokud se na tom (všichni tři) domluvíte, tak to není nic proti ničemu, dějě se to docela běžně. Pro toho, kdo je jen jeden, je to docela náročné. Fyzicky i psychicky, nemůže se na partnera „naladit“. Zkusil jsem to se dvěma ženami a poměrně brzy se mi začalo nedostávat rukou, jazyků, penisů a nakonec i dechu.

iceT

Já tu zkušenost mám, a řeknu ti teda, že to není nic moc.

Nevím, či jsi holka nebo kluk, podle nicku asi jo, ale jestli můžu něco říct…
Pokud se neumíš dělit, nechoď do toho. Já jsem svému bývalému chtěla splnit sen proti svému přesvědčení, byla to neplánovaná akce, vím že se něco dělo, ale moc si to nepamatuju, to je ale jedno. Ráno jsem se panáčka ptala, tak co? A víš co on? Jo, dobrý, ale měla malý prsa. Žádné nadšení nebo tak něco. Podruhé to byla plánovaná akce, ale ještě horší zážitek než poprvé.

Ale ono to není vždycky hrůza, ovšem zkoušet už to nebudu. Pokud si s partnerem věříte…je důležité v této akci, aby partneři byli při sobě a dávali si najevo, že mezi sebou mají živou hračku pro vlastní zpestření, a jeden nebo druhý by neměl být vůči té třetí osobě moc chtivý, ono to na sebevědomí druhému nepřidá…
Chcete holku nebo kluka do trojky? Holku bys měla vybírat ty a chlapa zase partner, aby nebylo pochyb, že nepůjde o nevěru v přímém přenosu, nejlépe nikoho z okruhu vašich známých, nastavit si pravidla, na všem se dopředu domluvit a nejlépe se nezávazně setkat na neutrální půdě, abyste se trochu poznali, zjistili, jestli si jste sympatičtí a takový věci. No, to je asi tak všechno.

Kryšpín

Je to v modě, jako v přírodě, fenka vyběhne a pejskové se střídají