jirka F

Styděli jste se někdy za to, že jste si koupili cigaretu?

Já kouřím jen v nouzi nejvyšší vykouřil jsem asi krabičku cigaret v blázinci na uklidnění.Jinak bych kouřil opravdu jen v nouzi.

Nejlepší odpověď
Drap

c) jiná odpověď

Ne, nikdy jsem se za koupi čehokoli nestyděl.

Další odpovědi
zjentek

c) jiná odpověď

To by vysvětlovalo ten blázinec. Cigaretový kouř prý má tu moc dělat z psychiky člověka mrzáka. Přestals a seš venku, počítám… (;

autacek

b) ne je to moje věc nikdo mně do toho nemá co mluvit

Ale ve třinácti mi nákup kondomů dělal trochu problém. A ještě dřív si pamatuji, že mi nechtěli v Jednotě prodat ani sirky.

Arne1

c) jiná odpověď

nekoupil a tak jsem se nemohl stydět. Nejsem narkoman.

jirka F

Ano zjenteku už jsem několik měsíců venku akorát docházím k psychiatrovi.

zjentek

Hm, tak jo… radši nekuř, bo se to může změnit.

Edison

Nezaměň příčinu a následek, podle toho, co Jirka píše bylo kouření důsledkem… nikoli příčinou. 😉

zjentek

Ano, někdy tak věci mohou vypadat, ale…

Co když Jirka zkoušel nebo se učil kouřit nedlouho předtím, než zakotvil v ústavu pro duševně nemocné? No a pak už potřeboval dvacku… jo… to mně dává logiku… (;