zzzzz

Štvou Vás také ty plastové kódy na oblečení?

Proč to ty prodavačky nedávají do švu nebo do vnitřních nášivek, proč to dají do oblečení na viditelném místě?
Včera jsem si vybrala pár věcí v obchodě Gate, a tam bylo děravé skoro vše. Naštěstí jsem si toho všimla u pokladny, hned u první věci a z deseti jsem si nesla domů jen jednu.
Kontrolujete u pokladny oblečení, zda není děravé?

Nejlepší odpověď
anonym

To zase nejspíš někdo neuměl použít mozek, když oblečení kódoval. Já být majitelem obchodu, tak za zničení oblečení bych škody naúčtovala té osobě, která tak krásně kódy umístila.
Dnes si člověk musí dávat pozor úpně na všechno. Stává se z toho nepřekonatelný problém. Budeme všude všechno kontrolovat, nikomu nebudeme věřit a kdy budeme tedy normálmně žít a odpočívat? Zlatej „socík“, nebylo tolik vymyšleností, na zboží se stály fronty, ale bylo tak nějak lidštěji. Místo aby se s vyšší úrovní lepšila kvalita našich životů, tak si jen na sebe vymýšlíme další a další stresové situace.

Další odpovědi
marci1

Zboží kontroluji, ale také je pro mně záhadou, kam někdy ty kódy zaměstnanci obchodu umístí. Možná proto, aby si jich každý všiml a nehodlal je ukrást. 🙂

anonym

Myslíš zabezpečující ´visačky´?
Vadily by mi u např. u kvalitního outdoorového oblečení se zátěrem a podlepenými švy (a to by mi vadily i ve švu – jako propíchla pláštěnku), naštěstí v prodejnách s kvalitními ´věcmi´ tato označení nepoužívají.
A vadily by mi i slušných bot, třeba kožených.
Ale u běžného textilu mi nevadí (pokud je prodavačka u kasy neserve tak, že látku roztrhne), tkanina průpich ´zatáhne´, po chvíli nošení nebo jednom vyprání už původní umístění visačky nepoznáš.