pucipuci

Štve vás, když začnete psát odpověď, a než ji vložíte, tak vás někdo předběhne?

Já si pak připadám jako trotl, který se po někom opakuje.

Nejlepší odpověď
anonym

Ano, již se mně to několikrát stalo.A protože neumím psát všemi deseti, tak mně to déle trvá než napíšu odpověď.
Ale nejvíc mně rozčiluje, že se dlouho mořím s odpovědí, odešlu to a ono to napíše OTÁZKA BYLA SMAZÁNA.

Další odpovědi
redy

Tak to mě nechává ledově klidnou.

Spíš někdy shledávám, že moje odpověď je mimo mísu 🙂

Kepler

Někdy ano, protože se snažím dát odpověď vyčerpávající a podloženou zdrojem. Někdy se přede mně dostane odpověď stručná, nebo nedostatečná, nebo dokonce špatná a přesto sbírá body, zatímco já ostrouhám.

anonym

Ne, protože se odpovědi budou lišit, ale znám případy, kdy ten druhý v pořadí svou odpověď raději sám smaže!

Jedna taková je: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vite-ktery-dum-ma-3-vytahy-47-krbu-2000-dveri-10000-oken-47-schodist-13-koupelen-6-kuchyni-a-17-kominu#discussion

… více v diskuzi!

kapka

No já se teď právě vydychavam a uklidňuju tep po závodech s Annas, ale věřím, ze není naštvaná, ze jsem ji předběhla s kratší odpovedi bez odkazů. :)
Když se pisu s odpovědí a otázka je mezi tim smazana, to me taky vytáčí.

quentos

To teda – a nejvíc tehdy, kdy někdo na rozdíl ode mě přispěchá s chybnou odpovědí.

led

Nie, hlavne ak čerpá z rovnakého zdroja.
To len dokazuje, že postupujem správne. Aj keď a to hlavne vo Wikipédii, ktorú tvoria ľudia, sa často nájdu chyby, ktoré ak nepreveríme, prenášame na úbohych neznalých užívateľov.

Dismas

A jak.

dubraro

Neštve. Domnívám se, že se zde soutěží o odpověď co nejkvalitnější, nikoliv nejrychlejší. Proto je IMHO lépe i s udělováním palců počkat, až se vyjádří více přispěvatelů.

Kepler

Jo, na ty mezitím smazané odpovědi jsem zapomněl, i když to není zase zcela k věci. Taky jsem to už tady 2× ventiloval, taky směrem k adminovi. Nas*re mě to zvlášť tehdy, když otázka je smazána neoprávněně a zase se do fóra vrátí. Ani to zde není vzácností.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

quentos

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

annas

Ad kapka, vůbec ne.

Byla jste rychlejší, v pořádku. Jinak bych vám nedala bod.

kapka

:)