Avatar uživatele
pucipuci

Štve vás, když začnete psát odpověď, a než ji vložíte, tak vás někdo předběhne?

Já si pak připadám jako trotl, který se po někom opakuje.

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? kapka, johana 56, redy, Kepler, Dismas před 2813 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ano, již se mně to několikrát stalo.A protože neumím psát všemi deseti, tak mně to déle trvá než napíšu odpověď.
Ale nejvíc mně rozčiluje, že se dlouho mořím s odpovědí, odešlu to a ono to napíše OTÁZKA BYLA SMAZÁNA.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
redy

Tak to mě nechává ledově klidnou.

Spíš někdy shledávám, že moje odpověď je mimo mísu 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Někdy ano, protože se snažím dát odpověď vyčerpávající a podloženou zdrojem. Někdy se přede mně dostane odpověď stručná, nebo nedostatečná, nebo dokonce špatná a přesto sbírá body, zatímco já ostrouhám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ne, protože se odpovědi budou lišit, ale znám případy, kdy ten druhý v pořadí svou odpověď raději sám smaže!

Jedna taková je: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vite-ktery-dum-ma-3-vytahy-47-krbu-2000-dveri-10000-oken-47-schodist-13-koupelen-6-kuchyni-a-17-kominu#discussion

… více v diskuzi!

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

No já se teď právě vydychavam a uklidňuju tep po závodech s Annas, ale věřím, ze není naštvaná, ze jsem ji předběhla s kratší odpovedi bez odkazů. :)
Když se pisu s odpovědí a otázka je mezi tim smazana, to me taky vytáčí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

To teda – a nejvíc tehdy, kdy někdo na rozdíl ode mě přispěchá s chybnou odpovědí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Nie, hlavne ak čerpá z rovnakého zdroja.
To len dokazuje, že postupujem správne. Aj keď a to hlavne vo Wikipédii, ktorú tvoria ľudia, sa často nájdu chyby, ktoré ak nepreveríme, prenášame na úbohych neznalých užívateľov.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dismas

A jak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Neštve. Domnívám se, že se zde soutěží o odpověď co nejkvalitnější, nikoliv nejrychlejší. Proto je IMHO lépe i s udělováním palců počkat, až se vyjádří více přispěvatelů.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

Jo, na ty mezitím smazané odpovědi jsem zapomněl, i když to není zase zcela k věci. Taky jsem to už tady 2× ventiloval, taky směrem k adminovi. Nas*re mě to zvlášť tehdy, když otázka je smazána neoprávněně a zase se do fóra vrátí. Ani to zde není vzácností.

před 2813 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2813 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2813 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2813 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Ad kapka, vůbec ne.

Byla jste rychlejší, v pořádku. Jinak bych vám nedala bod.

před 2813 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

:)

před 2812 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek