vojta it

Studuji obor elektrotechnik a mechanik akorát se bojím maturity mám na vysvědčení 2 trojky z češtiny a Aj jinak 2 a 1.

je to v pohodě v 1 ročníku na zakladce jsem mel 2 trojky z češtiny a angličtiny.

Odpovědi
Ametyst

Nemáš se čeho bát. Učitelé nemají zájem tě potopit, spíš pomáhají.

Justin1

To není otázka. Tady je zadání „Položte otázku“ a u maturity a jiných zkoušek je také důležité splnit zadání. Pro zlepšení v češtině a angličtině je dobré číst kvalitní texty (ne diskuse a chaty) a všímat si, jak se co vyjadřuje a jak se používá interpunkce (hlavně čárky). Vidím, že s čárkami v češtině máš potíže, píšeš bez nich, to ti může zhoršovat známky z češtiny.

vojta it

jako s trojkami v pohodě odmaturuji z praxi za 1 a z elektroniky za 2 mám průměr 1.5 a jako snažím se úkoly atd