sardinie

Mám studovat na vysoké škole techniku, nebo ekonomii, chci-li být obchodní manažer pro strojírenskou­ firmu?

Zdravím! Studuji strojní průmyslovku a velmi mě láká profese obchodní manažer pro strojírenskou firmu. Myslíte, že bych měl pokračovat ve strojírenství, nebo si vybrat ekonomický obor?

Odpovědi
Drap

To za tebe nikdo bohužel nerozhodne. To musíš sám, podle toho, co ti je bližší. Nejlépe vystudovat oboje.

autacek

Řekl bych pokračuj ve strojírenství, protože tam máš podstatně větší možnosti uplatnění na pracovním trhu. Jen si nejsem jist, jestli existuje nějaká vysoká strojírenská.