ema24

Studium VŠ s antidepresivy

Máte někdo zkušenost s braním antidepresiv (AD) při studiu na VŠ? Jde mi o to, že AD sice pomůžou s problémem, pro který byla nasazena (teď nemyslím depresi, ale jiné onemocnění), ale na druhou stranu odstraňují i stres, který je (aspoň ten „dobrý“ stres – eustres) „motorem“ při studiu.

Odpovědi
Dochy

To bude individuální. Stres pro studium není nutný. Ale pokud antidepresiva způsobí malátnost a „nezájem“ to by problém být mohl. To je spíš na konzultaci s ošetřujícím lékařem a na vlastní zkušenost.