hr

Studium technického oboru na VŠ – který je nejlepší pro uplatnění?

Ahoj, zrovna jsem odmaturoval z průmyslovky a mám úvahy o tom, že bych ještě teď nebo příští rok podal přihlášku na vš, obecně jsem z matiky maturoval za 1 a uvažuji, že bych chtěl studovat nějaký technický obor, proto bych se vás zeptat jestli nevíte, které obory s technickým zaměřením jsou nejlepší pro uplatnění jediné co mě napadlo je IT ale na internetu jsem četl, že na to musí mít vlohy každý už od dětství prý.
Díky, za radu.
Odpovědět

Odpovědi
Kepler

Už hodně let jsou žádaní hlavně strojaři a plastikáři, možná i další. Stačí se podívat na nabídky práce.

Emefej

Jen namátkou: robotika, materiálové inženýrství, biochemie.

dubraro

Elektrotechnika, elektronika…