lenulka30

studium liberálně konzervativní akademie – někdo nějaká zkušenost?

slyšela jsem, že je možné o víkendech – asi o sobotách studovat tuhle akademii s tím, že za rok dostanu nějaký diplom..myslíte, že to je k něčemu??

Hlasujte v anketě

Odpovědi
karbulka

ano

Nedávno jsem si o tomto studiu něco načetla. K zahození to rozhodně není. Je to jednoroční studium a jak už jsi psala ty, je to pouze o sobotách. Je to vlastně mezioborové studium ekonomie, mezinárodních vztahů, politologie, politického marketingu, práva, komunikace a veřejná prezentace. Studium je zakončeno složením vědomostního testu, sepsáním eseje na zvolené téma a její obhajobu. Po úspěšném absolvování, dostaneš diplom liberálně konzervativní akademie.

alice v.

ano

já mám vystudováno a protože jsem se tehdy nedostala na VŠ, tak jsem to volila jako dobrou možnost rozšířit si svoje obecné znalosti z gymplu. stojí to myslím furt jen 5tisíc kč a probíhá to o sobotách..já jsem teda určitě nelitovala

Paja30

ano

Každé rozšíření obzorů je k něčemu 😉
Já teda konkrétně na Cevru studuji na kombinovaném – bezpečnostní studia a rozhodně to má smysl! Zvládám to i při práci (vyučování je v pá a so)! Spokojenost, mohu doporučit!

Baldur Mocný

ano

Na CEVRU jsem dělal magistra, jako není to úplně brnkačka (jak se všude říká, že soukromý školy jsou lehký, tak to na CEVRU neplatí), ale ta škola hodně dá. Vlastně jsem si vybíral hlavně podle uplatnění a podle osobností vyučujících, to pro mně bylo hodně důležitý. A nesekl jsem se, musím říct že pro praxi mi ta škola dala hodně.

denda007

Je super, že Cevro něco takového nabízí… A jakékoli studium a přednášky, které člověka prostě zajímají a jsou přínosné, to nemůže být přeci špatně investovaný čas 😉
Co si budem povídat, při pohovoru do práce titul nestačí! Vždy se zjišťuje zájem, všeobecný rozhled, zkušenosti… Myslím, že na Cevru se zkušenosti nabrat dají, je to dobrá škola.