Dobrá duše

Studentské weby

Dobré odpoledne vespolek,

zajímalo by mě pěkně prosím jestli znáte nějaké studentské weby či fóra kde potkat třeba budoucí studenty vš, najít třeba spolubydlícího, či se jen podělit o zkušenosti.

Googloval jsem googlova, ale málo. Našel jsem pár stránek kde jak se říká chcíp pes, studentů je mraky a tráví celé dny na internetu tak mi je to divné 🙂

Ocením každý dobrý odkaz, děkuji

Odpovědi
RyuzakiKate

Fejsbůk, co víc říct… Nedávno mi kamarád říkal o webu primat.cz, ale zdá se mi, že tam taky chcíp pes. Jestli budeš hledat privát, tak mrkni na espolubydleni.cz, jinak nevím, já si zkušenosti získávám sama a seznamuju se až na místě, je to tak lepší…