annas

Studentky na prodej?

Vysokoškolačky slaví v sexybyznysu úspěch, nabízejí své služby nejen v nočních klubech, ale i v soukromí. Stresovaní muži hledají kromě sexu i „vrbu“.

Důvod – nedostatek finančních prostředků ke studiu … Za hodinu výdělek sž Kč 1.700 … Podle MF Dnes.

Zajímá mě váš názor. Děkuji.

Nejlepší odpověď
baghira

Nevyužívám, neobdivuji ale ani neodsuzuji. Každý má právo dělat cokoliv, jestliže tím neporušuje zákon nebo nepoškozuje ostatní.

A pokud studentka na přednášce podřimuje, jaký je rozdíl mezi tím, jestli celou noc šukala nebo třídila na poště balíky?

Další odpovědi
barnajka

Není to ode mě vychloubání, ale znám několik chlapů, finančně HODNĚ TĚŽCE za vodou (myslím, že jeden je i multimilionář), kteří mi dávají svoje sympatie najevo. Já prachatá nebyla nikdy a vzhledem ke svýmu proletářskýmu původu a neambiciozní nedravé povaze vím, že v luxusu nikdy žít ani nebudu. Nejsem kariérista.
Mám teď před sebou návrat ke studiu (po několikaleté pauze) a peníze by se mi hodily víc než hodně. Přesto jsou věci, ke kterým se nesnížím. Mám svou hrdost a ta má svou cenu – a penězi je nevyčíslitelná. Nemohla bych se sama sobě podívat do očí a vždycky, jak bych prošla kolem zrcadla, udělalo by se mi ze mě samotné šoufl. Vždycky musí existovat nějaká jiná cesta – a když ne, tak se holt budu muset s některými svými sny a touhami rozloučit. Je to otázka priorit.
Pokud na to některá slečna ten žaludek má, proč ne – je to její věc. Klidně s takovou holkou budu i kamarádit, aniž bych moralizovala. To ona sama bude muset takhle ocejchovaná žít – a nikdy v budoucnu si nebude moct být jistá, kdy ji její temná minulost dohoní. Ten věčný strach by mi nestál ani za všechny peníze světa. Razím heslo, že chudoba na cti netratí :))
Doplňuji:
Deli: SAMOZŘEJMĚ, že mi to bude srdečně jedno… Pokud kvůli „brigádě“ školu neflákala, studovala poctivě a bude z ní kvalitní odborník ve svém oboru, je mi opravdu šumák, jestli si na studium vydělala česáním jabloní nebo jako placená společnice. Vždyť já psala, že to nijak neodsuzuju – jen jsem řekla, že JÁ bych to tak praktikovat nemohla. Ale každá jsme jiná, že jo…a žádná nejsme lepší/horší ;)

quentos

je to humáč, nicméně když na to maj žaludek, je to jejich problém…

Slyšel jsem to tedy i trochu jinak – prý si jako „luxusní společnice“ vydělají i 25000.-/hod, s tím, že je klienti berou na exotická místa v zahraničí. K intimní části této „brigády“ se staví tak, že prý „na každé práci je něco nepříjemného“… no nevím, já bych se tedy z toho poblil, ale každý je holt strůjcem svého štěstí, i toho finančního.

Berušinka

Je to hnus.
Podívejte se na Soukromé pasti – díl Fajn brigáda – tenkrát to dávali v tv. Teď to jde i stáhnout.
Pak se to s nima táhne celý život a jak je v tom filmu – jejich minulost na ně dolehne v tu nejméně vhodnou chvíli =(

žolik

Také jsem o tom četla článek,nato musí mít žaludek bít otrlí za peníze udělají všechno,jsou to mladá děvčata která se tímto úplně odepisují,už bílo několik přiběhu na tohle téma vždy to dopadlo katastrofálně,všichni to omlouvájí dobou mám zato že je to jen zástěrka,zviknout si žít nad poměry je velice lákavé.

Zdroj: žolík

anonym

Tohle existovalo i za totáče.Byly holky pro lepší klienty(většinou arabové)kvůli angličtině,aby s ním mohly komunikovat.Tehdy to sváděly na to,aby si mohly přilepšit a kupovat v Túzu hadříky.Tyhle pracovnice byly na telefonu,nebo hačaly v Jaltě a podobných hotelech.Jak píše quentos je to humáč,ale největší zlo je ,když si tohle dokáží zdůvodnit.Je to můj názor na položenou otázku.Stresovaní muži?Že dokážou spolustudovat tam,kde někdo před chvílí složil maturitu,to se mi zvedá žaludek!Každý má pro své skutky zdůvodnění i dnes.

Deli

Asi jsem tu jediná s opačným názorem, ale placené společnice na úrovni neodsuzuji.
Až z té studentky bude právnička či lékařka a pomůže Vám, bude Vám srdečně jedno, čím se živila, aby vystudovala.

Andělé

Jaký to paradox-vysokoškolačka/pros­titutka.Vždy jsem si myslela,že vysokoškoláci nebo vzdělaní lidé vůbec,jsou inteligentní se vším všudy.K těmto lidem jsem vzhlížela.Ale není tomu vždy tak.Morálka s inteligencí nejdou pokaždé ruku v ruce.Je to skutečně o morálce a úctě sama k sobě.Jsou jiné cesty jak si vydělat na školu.I když je vysoká škola finančně velice náročná,tuto cestu si vydělat zvolí člověk,který se neštítí ničeho a hl.si sebe neváží.Neumím si sebe představit,že bych noc strávila s kýmkoliv a ráno seděla ve školní lavici a dívala se do očí profesorovi a hl.bych se nedokázala podívat na sebe do zrcadla.
Je to veliká ostuda,která se většinou provalí.Pak jejich úroven vysokoškoláka se smete ze stolu pouhým mávnutím proutkem.Že jim to stojí za to…:-(

led

Na to sú vždy dvaja. Ten, kto dáva a ten, ktor berie. Vždy sa nájdu, v každej dobe, každej spoločnosti. Je to reálny obchod.
Ostatné bez komentára.

venkovan

Je to otázka zda se dívat nevraživě na studentky a nebo na muže kteří si za peníze kupují cizí tělo na chvilkové pobavení.
pro mne to druhé je horší než to první.
A mimochodem – není to as jen o nedostatku peněz na studium, ale o finančních prostředcích na módu a další atraktivní činnosti.