Kai

Studenti píšou noviny, projekt MF DNES – můžeme napsat název firmy, nebo musíme napsat „nejmenovaná firma“?

Nejlepší odpověď
annas

Pojmenování " nejmenovaná firma" se mně nelíbí.. Neznám kontext, nevím, jak do něj název zapojit. O čem budete psát … Zda nejde o reportáž … Vhodnější je vymyslet si t nějaký fiktivní název … Nedá se jednoznačně odpovědět ..

Třeba .. To, co se děje ve firmě, řekněme, že se nazývá ZET, přesahuje zdravý rozum...... Podělím se s vámi o zážitky z firmy. Pojmenovala jsem ji MATAM, abych …

Další odpovědi
Bedy

Kdyby to chtěli otisknout, tak asi jméno firmy smažou. každopádně si myslím, že bude lepší napsat nejmenovaná firma, zvlášť, mluví-li se o ni v horším slova smyslu.

P.S.: Pokud chcete, aby to otiskli, budete muset být podle nich „politicky korektní“, protože, řekněme, opoziční názory neotiskávají.