lehcesileny

Jak je to s potvrzením o zdanitelných příjmech studenta?

V potvrzení o zdanitelných příjmech u Firmy1 mám uvedeno, že jsem učinil prohlášení (růžový formulář) až do prosince. Ve firmě1 jsem už od dubna do konce roku nepracoval.
Od května jsem začal pracovat u firmy2, kde jsme podepsal nové prohlášení a začal uplatňovat slevu. Nebudu z toho mít nějaké problémy na finančáku, když budu chtít podat daňové přiznání?

Odpovědi
Pepa25

Pokud jste z Firmy1 neměl přijmy po podepsání prohlášení u Firmy2, tak je to jen chyba v Potvrzení. Pokud byste chtěl zúčtování u Firmy2, tak by se možná cukali a chtěli poslat opravené potvrzení, ale pokud si podáte sám daňové přiznání, tak je to jedno, protože se potvrzení budou tvářit jako souběh, ale na výši daňové povinnosti to nebude mít vliv.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.