Strukturovaný životopis na VŠ

Dobré ráno, chci se zeptat, hlásím se ze SOŠ na VŠ a do kolonky nejvyšší dosažené vzdělání mám uvést středoškolské s maturitou, když to zasílám teď a maturuji až za dva měsíce?

Pokud uvedete další informace, které se týkají str. živ. na VŠ budu jen ráda:)

Díky

Nejlepší odpověď
annas

Nedávno se ptala jedna uživatelka. Zkuste si projít odpověď.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-by-mel-spravne-vypadat-zivotopis-ktery-po-me-chteji-spolecne-s-prihlaskou-na-vs

Není správné uvádět, že vaše nejvyšší vzdělání je ukončené středoškolské s maturitou.
Proto byste měla poznamenat do kolonky Nejvyšší vzdělání – SOŠ, ukončím maturitou v červnu 2012.

Další odpovědi
Ella

ano, středoškolské s maturitou :)

Lucijej

Do životopisu napiš středoškolské s maturitou, ikdyž to v současné době ještě není pravda, k přijímačkám na VŠ se to tak dělá, to není jako když se životopis posílá k přijímacímu pohovoru do práce (osobní zkušenost). Beztak je to jen formalita pro studijní oddělení, je jen velmi malá pravděpodobnost, že do něj bude nahlížet přijímací komise, od toho je pohovor s komisí, aby člověk předvedl zájem o obor. al ejstli máš dějaké diplomy nebo certifikáty, tak jejich kopie přilož k přihlášce, a pak další kopii vezmi i přímo k přijímačkám (nebo líp originál k nahlédnutí).