BENYTA

Strouha u silnice na obecním pozemku – údržba?

Přijeli silničáři,profoukli kanál,vše vyletělo sousedovi do strouhy,písek,ka­mínky měl až na parapetech.Za­pršelo,a voda v tunýlku zůstala stát,protože jí držel ten profouknutý „špunt“.Když to vyschlo,soused – cholerik,to vyházel do půlky silnice…Takže otázka zní:silničáři vyčistili i nevyčistili,kdo má to,co profoukli sesbírat?Pár koleček by to bylo…
Doplňuji:
U nás v obci k tomu starostka rozhodně není,peníze na to vyčleněné jsou,prý už jsou „přerozdělené“ v její kapse,to jsou určitě jen pomluvy 🙂 …

Nejlepší odpověď
anonym

predpokladam ze o tuto praci s vycistenim zadala obec,tak zase jen obec ma narok pozadovat dokonceni prace tudiz vznikly odpad posbirat po tom kdo praci vykonaval

Další odpovědi
pekynka

U nás v obci tohle starostka řeší zaměstnanci z řad dlouhodobě nezaměstnaných, nevím přesně jestli je platí obecní úřad, či úřad práce. Máme čtyři takto zaměstnané, udržují obecní pozemky -sekají hrabou, právě čistí kanály a udržují strouhy.Nevím jestli si je každý ob.úřad může dovolit, ale u nás jsou spokojené obě strany.
Doplňuji:
Morálku jsme přehodnotili na peníze. Nejhorší je, že nezmůžeme nic pokud některá strana nebude mít vůli něco řešit.Starostku si jistě zvolíte novou a to brzy, tak vám přeju šťastnou ruku i když lobby je i na vsi.