EDA

STROMEK TEA TREE A JEHO VYUŽITÍ

ČETLA JSEM SI ODPOVĚDI NA OTÁZKU, KDE SE DÁ SEHNAT STROMEK TEA TREE. V ODPOVĚDÍCH BYLY UVEDENY 2 NÁZVY – MELALEUCA VIRIDIFLORA A MELALEUCA ALTERFOLIA. NEVÍM, KTERÝ JE SPRÁVNÝ ANI JAKÝ JE MEZI NIMI ROZDÍL. CHTĚLA BYCH TAKÉ VĚDĚT, POKUD TENTO STROMEK KOUPÍM V ZAHRADNICTVÍ, JESTLI HO MOHU POUŽÍT K LÉČENÍ, TŘEBA PŘIKLÁDÁNÍM LÍSTKŮ NA RÁNU APOD.

Odpovědi
anonym

Dobrý den.Správné označení tohoto stromku či keři je MALALEUCA ALTERFOLIA.NE­KUPUJTE SI STROMEK ANI KEŘ neboť mohou ve špatné hlíně a při špatné zálivce dostat nechtěné plísné.KUPTE SI raději TEA TREE OIL V lékárné nejlépe OD PHARMA Dr.Mullera protože jsou nejlepší,nejú­činnější A také nejčistčí.KUPTE SI menší balení nebo větší balení.Stojí to za to .Návod jak ty kapky používat je přiložen k balení.ZDRAVI VAS ZAJ-PO.

Zdroj: velmi dobrá skušenost.