Zirafa123

střílečky na android

Potřebovala bych nějakou střílečku na tablet pro bratránka nebo nějakou hru jako je max Payne nebo 9mm, hlavně zdarma. Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
Sarrow

Pokud hledáš freemium hry ze třetí osoby, tak polotovary od Gameloftu jsou asi jedinou cestou.

Z těch kvalitních stříleček mě napadá jen (starý) hororový Dead Space a FPSky Deus Ex: The Fall, Modern Combat, ale ani jedna z nich není freemium.

anonym

Doporučuji za hru raději zaplatit, pokud totiž hledáš hru která je zdarma tak je obvykle postavena tak aby se bez placení uvnitř hry prakticky nedala dohrát … taková zdarma hra pak výjde mnohem dráž, než když se zaplatí na začátku a člověk se pak může bavit aniž by počítal kolik musí platit z kreditky za každé vylepšení postavy nebo třeba za lepší zbraň.
Doplňuji:
jinak zkus toto video, které ukazuje údajně 10 nejlepších FPS pro Android z roku 2013 http://www.you­tube.com/watch?v=Uq­fJU_9-ijk