zdeny

Stříhání TŮJÍ

Opět jelen možná ještě větší 🙂 !!!!
4 ODPOVĚDI a zase 50 na 50 stále budu vyčkávat

Odpovědi
anetadela1

No tak jestli chcete takhle vyčkávat, tak za

  1. na to tolik asi nepospícháte a za
  2. můžete takhle vyčkávat až do jara a pak už to tutově nebude problém 😁

standa

hele, jelene, teď jsem se ptal naší babičky (to je takový náš rodinný Mičurin) a ta tvrdí, abys počkal do jara, a nedal na ty vědecký kecy (cituji ji doslova) 🙂

ferko

tůje se stříhají z jara,ted bych s nimi nehýbal jsou ve vegetačním klidu,můžeš je pouze zalévat pokud nemrzne a nejsou moc pod sněhem,ano i v zimě,pozřebují dost vláhy a neuškodí jim to.Stříhání: můžeš je pouze zastříhávat nahoře jen to zelený cca 5cm,oni se trochu zarazí a rozšíří se,pokud chcete,aby už dál do výšky nerostli,tak je zastřihněte více i cca 10cm do hnědých stonků a výše už neporostou!!tůje dle odrůd vyroste za rok cca 15–30cm.kupoval jsem je před 5 lety ve výšce cca 60cm a ted je má 180cm.