luciii133

Střídavá péče

Dobrý den, mí rodiče se rozešli a já jsem svěřena do péče matky a s tátou se vídám jednou za čtrnáct dní pouze na víkend. Proto bych chtěla střídavou péči, být týden u mámy a týden u táty. Jenže mamka nadává, že to takhle prostě nejde, a že za mě bude rozhodovat ona, když mě má v péči. Tak, kdybych šla s tátou na sociálku, vyhoví mi, i když jsem v péči matky??

Odpovědi
Hlada

Nejlepší by bylo, kdybyste byli schopni vzájemně se dohodnout. Když to nebude možné, bude muset rozhodnout soud. Šance na úspěch záleží na tvém věku a podmínkách u táty.

anonym

Nejlépe s oběma rodiči, s jedním by to vypadalo divně. Navíc o péči musí rozhodnout soud.