postcd

Střevní paraziti, které látky z potravy a jak proti nim působí?

Slyšel jsem, že proti nim je dobrá potrava s křemíkem (okurka, nebo rovnou hlinka jako kaolin), dále chilli, česnek a snad alkohol. Tak se chci zeptat které jsou ty účinné látky v těch potravinách a jaký má který prvek účinek na toho případného parazita. Proč třeba zrovna křemík, nebo které prvky v tom čili, česneku mají který konkrétní vliv na něj.

Nejlepší odpověď
zjentek

ty látky ti zde popisovat nebudu, ale jestli má někdo parazity, tak ať sní kurkumu (prášek) půl na půl s cukrem ..ten cukr tam v tomto případě slouží jako nosič- parazit jde po cukrech a látky obsažený v kurkumě zničej většinu známejch parazitů, který máš v traktu.
Namíchej si do skleničky a dejte si, řekněme, zarovnanou čajovou lžičku 2× denně po dobu tří dnů a pak ověř účinek ..kterej ti zaručuju

Další odpovědi
Zaibatsu

česnek je přirozený antibiotikum, alkohol je toxická látka i pro člověka

arygnoc

nie je črevný parazit ako črevný parazit.

mnohé z nich sa dostávajú i do iných orgánov a tam je potrebná skutočne odborná pomoc.

nejaká samodiagnostika a samoliečenie v prípade napadnutia črevným parazitom nie je na mieste.
nepomáha dokonca ani homeopatia. (to už je irónia – pre ľudí, ktorá by to nevdeli rozpoznať).

;-Q

Bob2

Dá se proti nim bojovat přírodně. Je na to v lékárně přípravek, který vás parazitů ve střevech zbaví :)