DoctorWho

Středověká hra?

Dobrý den!

Včera mě napadla užasná hrá ,odehrávala by se ve středověku ,byla by to dlouhá mapa s ruznýma biomy (tráva ,sníh ,voda apod..) Na webovích stránkách by sis založil kralovství nebo by ses někam připojil ,poté by jste kutali kámen a postavili by si hrad. Pak by se bojovalo apod..

MOJE OTAZKA = Existuje taková hra ,či jsou nějací tvůrci her ,který berou nápada?

Odpovědi
hawranek

Nepřipomíná to tak trochu Travian? No, tvůrci her nápady určitě berou, ale jestli bys dostal zaplaceno, to je tak trochu otázka 😁

Noga

„Nápad má každý, kdo má díru do zadku“
citace z videa, které doporučuji shlédnout, pokud máš fakt zájem hru vytvořit.
http://www.you­tube.com/watch?v=JsE1UW­WRiz8