Fred

Stredovek: kym byste chteli byt?

Kdyby jste zili ve stredoveku, chteli byste zit na vesnici nebo ve meste? Cim byste se chteli zivit a proc? Ktere povolani vas laka?

Nejlepší odpověď
iceT

mozna katem to pry bylo vazene povolani,nebo korenarkou na vesnici.

Další odpovědi
led

neviem sa rozhodnúť, ale mňa by asi rýchlo: poslali na galeje, ukrižovali, upálili. Neviem skloniť hlavu.

anonym

Jedno čím,hlavně abych nemusel chodit dřít nějakému zmetkovi na pole.Tak třeba zeman,samozřejmě prachatej.
Na vesnici určitě ne,tam chcíp pes.Ono to ve městě nebylo o moc lepší.
Celý středověk stál,tedy nestál za nic .
Z dnešního pohledu.
Internet asi neměli.
Ono by se jim tady také nelíbilo.

anonym

Ja bych si moc neuzila,skoncila bych pred svatou stolici jako carodejka.

Vicki

Já bych byla šenkýřkou v nějaké pořádné krčmě a vařila bych pivo:-).