auluk

Střední zdravotnická škola

Ahoj chtěla bych se zeptat do jakého průměru se orientačně bere na zdrávku?Mám ještě hromadu času na to jít na střední školu ale zajímalo by mně to.

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud máš dost času, tak bude dobré pořádně zabrat a učit se co nejlépe. Školy mají pro každý rok směrná čísla, kolik budou otevírat tříd a kolik tedy přijmou uchazečů o studium. Nedá se říci, zda se na školu můžeš dostat s průměrem 1,5 nebo 2. To záleží na celkovém počtu přihlášených a na výsledku přijímacích zkoušek.

Další odpovědi
Michal Kole

To bohužel záleží na škole. Každá škola si stanovuje příjetí podle svého.

Taky by neškodilo, kdyby to bylo státem regulované.

Na některých zdravkách je POVINNÉ plavání !!!!

Umíš plavat? Uděláš pod vodou 50m bazén bez zapcaného nosu s otevřenýma očima ?

Co kdyby jsi pracovala na rehabilitačním oddělení a pacoš by se ti začal topit tak by jsi pro ně musela skočit.