Adula.57

Střední školy

Právě jsem si spočítala průměr 8. třídy a je to 1,8 a měla jsem 14 předmětů. Bohužel tam byli čtyři trojky. Nevíte kam bych s tímto vysvědčením mohla jít na střední školu? Moc ráda bych se dostala na peďák. Přihlášky si můžu dát prý tři a tak uvažuji o tom pedáku, obchodce a to další nevím. Kde myslíte že bych měla šanci a přijmuli mě tam?
Doplňuji:
Přijmuli by mě na ten pedák tady v LBC?

Nejlepší odpověď
annas

Na tuto otázku ti nikdo nemůže zasvěceně odpoovědět. Zatím ani ředitel školy neví, kolik bude mít tříd, kolik v nich bude žáků atd. Záleží také na počtu zájemců.

Bude ředitel vypisovat přijímací zkoušky, bude přijímat do určitého průměru bez zkoušek? Zatím předčasné.

.

Další odpovědi
Michal Kole

Nejméně zájemců je na technických školách, zkusil bych to tam.

Vzhledem k tomu, že život člověka bude více a více řídit a ovlivňovat technika, má tento obor vzdělání perspektivu.

Doporučil bych něco obecného např. obor elektrotechnika nebo strojírenství

kapka

Určitě se zajdi podívat na veletrh vzdělávání, který bude 20.-22.10 v Liberci v Tipsport areně. Budeš mít možnost přímo mluvit se zástupci jednotlivých škol, které tu budou mít své stánky, budou se tu prezentovat. Všechny otázky ti ochotně zodpoví. Byla jsem se tam na jednom z minulých ročníků podívat, takže mohu vřele doporučit. Více v odkazu http://educali­berec.cz/

Drap

Šance je pořád všude, jak jsou na tom jednotlivé školy, nejlépe zjistíš, když se budeš informovat / třeba telefonicky / přímo tam.