MaXoXo

Je možné, abych nastoupil v ČR na střední školu a pak přestoupil na další střední školu v USA?

Dobrý den, mám takový dotaz na střední školy, je možné že bych šel na sš v čr a poté přestoupil na další střední školu, ale do USA?
--

Střední škola v USA

Je možné, abych šel v čr na sš a pak přestoupil na další střední školu v USA?

Nejlepší odpověď
ivzez

Není to možné.

Přestoupit na jinou školu lze v rámci ČR, za předpokladu,
že se domluvíte s ředitelem školy, na kterou chcete přestoupit.

Je možné strávit pololetí nebo semestr na americké
škole (pokud jej Vy nebo Vaši rodiče uhradí), ale to není
totéž jako přestup ze školy na školu.

Navíc by Vám hrozilo, že Vám česká škola americké studium
neuzná. Potom byste po návratu musel opakovat ročník.

Další odpovědi
Gonfaloniér

No pokud by ses tam přestěhoval, chtěl tam trvale navštěvovat tu školu – jako dostudovat ji a domluvil by ses s nimi v těch USA… Asi by to možné bylo.

Drap

Ano , i to je možné.