Avatar uživatele
:**

Jakou zvolit Střední školu, která by mě bavila?

Dobrý den, po prázdninách půjdu do 9. třídy a vůbec si nejsem jistá na jakou školu bych měla jít. Baví mě psaní na počitači, tvoření příběhů, čtení a také příroda . Přemýšlela jsem o gymplu ale moje známky bohužel nejsou tak super, jak bych si sama přála. Po zvažování jsem si uvědomila, že bych chtěla jít na nějakou soukromou střední žurnalistickou školu. Ale to mi moje máma zakázala, protože na celém uzemí ČR je jen takových škol pár a jsou hodně vzdálené a nechci na intr.Slyšela jsem o tom, že je možné studovat po jakékoli střední škole vysokou žurnalistickou, je to pravda? A jakou školu ( střední) by jste mi doporučovali, tak aby mě alespoň trochu bavila. A já se po té mohla konečně věnovat tomu, co by mě bavilo.Děkuji za Vaše odpovědi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3173 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mokrygorky

Přemýšlela jsem o gymplu ale moje známky bohužel nejsou tak super, jak bych si sama přála. Haha, moje slova. Chtěl jsem ho doporučit, ale teď už ne.
http://www.stred­niskoly.cz/sez­nam-skol/ Zkus vybírat tady. Mně to celkem bavilo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Na VŠ žurnalistiky přijímají jen velmi malé procento uchazečů (žurnalistika, psychologie a práva-berou nejméně). Ber v potaz, že tvoje koníčky tě mohou přestat bavit, nebo se na škole můžeš učit něco jiného než bys čekala. Chce to zjistit obory na VŠ i SŠ, mít všechno prostudované a nenechávat nic náhodě.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Nejlepší je ´furt´ gympl – sice ti pro přijetí na libovolnou VŠ stačí maturita z libovolné SŠ – ale taky budeš muset udělat přijímačky – a k tomu potřebuješ znalosti – a ty v nejširší míře získáš právě na gymplu…
😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek