tereza147

Stratilste někdo nejlepší kamarádku

mám nejlepší kamarádku už 5 let a ona řekala že jak deme na gimpl že pude s její gabčou nej kamoškou z tancáku na hejčín a řekli sme si že pudem na slova co mám udělat a jak jí přesvědčit

HELP HELP HELP PROSÍM POMOC

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Přišla jsi o tu nejcennější kamarádku (pokud jí kdy byla), o mateřskou řeč. Proč mám dojem, že si jí, ani přes své tvrzení, nevážíš? Takové zacházení si opravdu nezaslouží.

tereza147

loudo já si jí vážím byli sme nejlepší kamarádky a ona si mě nevážila

tereza147

tak co došli slova

tereza147

tak co došli slova