misadole

Strašné zpomalení PC

Zdravím,
dneska ráno jsem jako každý den zapnula PC. První minutu běhal normálně, ale pak se začal sekat při jakémkoliv rolování stránky či psaní. Zvuk jde normálně, čistě běží bez sekání. Mám Windows 8. Prosím poradíte mi, co s tím? Je to hrozné, nedá se na tom nic dělat.
Doplňuji:
Zavirováno nemá, nechala jsem to projet avastem několikrát a nic. CCleanerem jsem to také dělala, větráky pravidelně čistíme, restartováno. Zkusím ještě přeinstalovat Windows, kdyžtak to potom budu řešit tím servisem.

Nejlepší odpověď
badisko

tohle tema je tady skoro kazdej den .. bylo tu i vcera
treba tady … http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/notebook-se-seka
no a tady … http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=seka%20se%20po­citac
v druhem odkazu najdes mnoho rad jak na to… vetsinou jsou to ty same …tak pridam jeste jednu ktera tady snad jeste nebyla ..vyzkousej po mem rvat a vyhrozovat mu …pak bud na nej mila uvidis zda to pomuze .. ale nejdrive si ho procisti antivirem a CCleanerem.. http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/optimali­zace_systemu/ccle­aner/ a defragmentuj si prez noc HDD je to sice mala pomoc ..ale taky pomoc …:D jeste mam dotaz uz jsi ho restrartovala od rana ?…natvrdo ho vypni a nachnili ho vypoj ze zasuvky …
Doplňuji:
no hlavne ze v tom mas jasno …:D ..vis co jeste nez zacnes preinstalovat Windows tak nejdrive vyzkousej vratit PC v case ..pomoci bodu obnoveni ve tvem pripade klido o par dni o data jako hodbu ..dokumenty atd neprijdes ..
A ze ti avast nic nenasel :)) no to se stava pred lety jsem ho mel za nejlepsi ..ted testuju co umi avast 8 a zadna slava ..opera celkem nepouzitelna Avast blokuje odpovedi.cz .. avast.com.. atd ..u firefoxu se to… ale vtipne nedeje ..zrovna resim proc ..:D no ale k veci pouzij jeste toto .. http://www.eset­.com/cz/domac­nosti/produkty/on­line-scanner/ prez noc nasel 5 smejdu co Avast nenasel …:D
jinak uz jen ta oprava ..preinstalace popripade servis …

Další odpovědi
Jsemtady

Bud to mas zavirovane, nebo ucpane vetraky.
Nebo treba plnej disk, ale vsazel bych na ten vir.
Stahni si treba Avast a dej to odvirovat.
A nebo to odnes do servisu.
Doplňuji:
Kecas, neverim 🙂
Mno tak snad leda by se ti po spusteni spoustelo neco co nema, zkouknout co se zpousti. Nebo pokud je to starsi pc, tak trebas jestli nevypadla ramka.

Bedy

Pošlete mi výpis z programu Hijackthis než začnete přeinstalovávat.
Hijackthis stáhnete z http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte a klikněte na Do a systém scan and save logfile. Po prohledávání se na ploše objeví soubor hijackthis.log – tento soubor mi pošlete emailem na bedy zavináč outlook tečka cz.