RohlikCZ

Strašně moc procesů Conhost v task manageru?

Ahoj, nedávno jsem začal mít problém s PC. V správci aplikací/Task manageru mám asi 1000 conhost.exe a žere mi to CPU, takže mám neustále 100% cpu. Nevíte co s tím? (na internetu jsem moc návodů nenašel )

Odpovědi
Mozeq

Je to vir, který spomaluje pc, stáhl jsi něco co jsi něměl otvírat, to nemáš antivir a aktualizované záplaty windows. Bůch ví co tam ještě máš za viri, tento vir by měl každý antivirus odhalit. Doporučuji pro jistotu celé pc přeinstalovat. Jinak tady je návod na odstranění conhost → http://www.how­togeek.com/how­to/4996/what-is-conhost.exe-and-why-is-it-running/

cepice

Conhost není vir, je to součást sytému windows (přímo od MS). Zkuste napsat na technickou podporu. :)