Hoki

Strasne miluji jednu holku a ona mi rekla ze se ji libi jinej tak bych to chtel zkusit znovu ale mam tremu .

Miluju jednu krasku ona mi rekla ze se ji libi jinej . Jak ji mam prebrat prosim ??

Nejlepší odpověď
Efchen

Pokud se jí líbí někdo jinej, tak je to dost blbý. Záleží na tom, jestli se líbí i ona jemu. Musíš jí ukázat, že si lepší než on. (ne po vzhledové stránce) a být jí oporou a dobrým přítelem a třeba sama změní nároz.

Další odpovědi
anonym

Ajej. Tak zase jeden nevyléčitelně zamilovanej.
Takže rada zní: Pokud Tě nechce, tak to přestaň zkoušet. Vyrovnej se s tím a najdi si jinou.
Nebo počkej, jestli za pár měsíců nezmění názor.
Nebo počkej ještě dýl a až začneš chápat, o čem jsou opravdové city, tak se Ti budou i lépe navazovat vztahy. Netrap se. Nemáš skutečně kam spěchat.
Věř tomu, že krásnejch holek je plná republika a některé z nich budou určitě k mání a nebudou Ti vykládat, že se jim líbí jiný kluk.