Strašně mám vylezle žíly. Hlavně když je mi teplo a potím se tak mi jdou strašně vidět. Jak na to?

Třeba když máme tělocvik nebo někdy nahodně tak mam hrozně vystouplé žíly a je to ošklivé. Jak na to aby tak nebyly vystouple?

Nejlepší odpověď
www

Jak? Nijak.
Někdo je má vidět víc, jiný méně, ale hlavně jsi příliš mlád a vše se teprve vyvíjí. Takže to zatím neřeš, případně se zeptej lékaře.

Další odpovědi
Reezo

jediné řešení jak se toho zbavit, je být tlustý. Jinak někteří hubení lidé když cvičí, tak jim více vylezou žíly, je to z důvodu řádného prokrvení svalů. Z tepla je to spíše kvůli chlazení a více člověk ztrácí tekutiny z těla a srdce pak musí pumpovat rychleji a silněji. Léčit to určitě nijak nejde, možná chirurgický zákrok. Někomu se to líbí někomu ne.