Shizuka

Stránka pro uložení souborů z PC

Potřebovala bych nějakou stránku kde bych si mohla uložit různé soubory z PC jako např: obrázky , sai ,gifs ..... Ale tak aby to nikdo nemohl stáhnout ani se na to koukat .. jsem totiž pako a někdy se stane že si nechtěně smažu složku kde mám kresby nebo tak xD
prosím .. moc by to pomohlo :)

Odpovědi
arygnoc

no, dávať to niekde na sieť …
ale pokiaľ sa nejedná o chúlostivé info, urobte si niekde zadarmo hosting (voci i na sezname, ale je to jedno kde) a tam si na server môžete odkladať súbory aké chcete, výhodu to má v pripojení cez ftp.

bolak

nejznámější je asi uložto > http://ulozto.cz/

dáš nahoře „nahrát“, vybereš soubor (nejlíp zazipovat všechny složky do jednoho souboru), nahraješ a před uložením nastavíš heslo; a pro jistotu ještě můžeš zaheslovat ten samotný zip soubor

Reezo

FB máš, tak si vytvoř album, které bude pouze pro tvé oči a klidně si tam můžeš dávat ty obrázky 🙂

Noga

Jestli máš Google účet, tak můžeš použít jejich Google Drive, kde máš k dispozici 15GB místa. Dají se tam nastavit různá omezení, takže soubory můžeš sdílet jen s tím koho určíš (to je dobré, pokud na něčem děláš v týmu) nebo to dát veřejně anebo jen pro tebe.
Další alternativa je třeba Dropbox (2 GB místa), Box (10 GB). Osobně používám Dropbox už několik let, jsou tam 2 hlavní složky, kde si můžeš vytvářet další složky a nahrávat soubory:

  • private – pro osobní věci
  • public – pro věci, které chceš sdílet

cochee

Reezo: na Facebook bych klidně, tj. bez strachu o soukromí, neuložil ani tečku za větou. Víš, že cokoliv na Facebook vložíš, se podle smlouvy, kterou jsi odsouhlasil při registraci, stává vlastnictvím Facebooku? Takto má FB i mých několik fotek, které jsem tam vložil před likvidací mého účtu. A nikdy si nemůžu být jist, že je FB někde veřejně nepoužije – a má to právně ošetřeno, je to v pořádku.