Renatka222

stranka fitnesstv

Sajmonka: Ahoj, dobré stránky. Ted na to koukám, ty videa se mi fakt ted hodí. Musim za 2 měsíce shodit 5 kg. fotim oblečení, a docela jsem přibrala, tak abych o to nepřisla, musim cvičit, bohuzel do posilovny se mi moc chodit nechce, tak se snažim cvičit doma, ale uz nevim co bych cvičila.

Odpovědi
Funna

Pokud chceš „jen“ zhubnout, začni pravidelně jíst malé a dietnější dávky a dělej nějakou přirozenou aktivitu každý den, cokoliv…to, že zajdeš jednou týdně do posilovny, kam se tam i nazpět odvezeš autem, tě stejně nevytrhne a ještě tě to nebude nic stát…znám to z vlastní zkušennosti!

Kacennka

Ahoj, taky to FitnessTV znám. Min měsíc s tim přišla kámoška a od té doby to obě cvičime a je to super. Jednak ce cítím líp, a mylsim, že i po tom měsíci už vidim nějaké vysledky, a pokud potřebujes shodit 5 kg, tak myslim, ze to není zas tak tolik , abys to nezvládla.