Avatar uživatele
anonym

Strach. Muze si clovek – zdravy , ublizit sam sobe tim , ze ma strach o zdravi blizkeho cloveka , nemocneho rakovinou ?

Ale az tak , ze sam ( ten zdravy i zvraci a je mu uzko ). ? Popr. Jak na to. ? -iv-

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? chudst, dědapetr před 4709 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Rufus

No to bys tomu blízkému nemocnému nijak nepomohl, spíš by ho to dorazilo. Každopádně když to nezvládáš, tak psycholog a vydržet, jak ten dotyčný nemocný dopadne a stimulovat ho k přežití, tam je pozitivní myšlení velká pomůcka, na tvoje sobectví čas zbude…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Určitě může.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Alesh

Myslím že ano, pokud to není jen hypotetická otázka, pak doporučuji návštěvu psychologa.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Valky

  • iv- psychické zdraví jde v ruku v ruce s tím fyzickým. Resp. když je zdravá duše, je i tělo..

Mě se nedávno zabil strýc v autě, a do té doby jsem byla fajn… od té doby jsem dost probulela a zase mě bolí hlava, záda, nemám chuť k jídlu, bolí mě žaludek atd.. Vše jde ruku v ruce… Takže pokud se obáváte o blízkou osobu, zase působí stres a strach a pro tělo je to „záhul“… Jak na to? Nejde říct, nebojte se o něj, vždycky se budete bát… Vyložený recept na to není, ale mě pomáhají uklidňující čaje, po kterých se chce teda šíleně spát, ale jsou to pořád bylinky, nebo taky moje focení, Wiičko, nebo si jdu zajezdit… Jediný lék je, nemyslet na to a vymyslet si nějakou činnost u kterou to musíme vyhnat z hlavy.. i tak to potrápí… Přeju hodně moc štěstí, ať se ten blízký člověk vyléčí.
Já mám tetu – maďarko-ukrajinka, nemohla mít léta děti, a teď když má malou holčičku, také má s tímhle problémy, nemá už ani jedno prso a postupuje jí to dál – ale u ní se podepsal Černobyl :(( Což je nejhorší.. :( Ale zatím jí lékaři dávají veliké šance, protože je stále pod dohledem a na vše se přišlo včas.. Tak doufejme, že vše – u obou – dobře dopadne.. Je to běh na dlouhou trať…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek