jirka F

Stoupne tady o prázdninách počet dočasně registrovaných uživatelů?

Zejména dětí a mladistvých.

Nejlepší odpověď
aliendrone

b) nemyslím si podle mně bude počet registrovaných uživatelů stejný.

Eslisito dobře pamatuji (čím starší, tak tím víc hlava děravá), tak přes dovolené zde aktivita spíše KLESÁ. :)

Další odpovědi
zjentek

d) mám jinou odpověď

Je to strašné lidé se skrze vlastní existenční problémy stále méně a méně na cokoli ptají a raději oddaně, v tichosti čekají na „jatka“, podobně jako třeba hovězí či ovečky 🤷‍♂️ …Díky duchu kovida, díky Ukrajino, díky ti systéme, díky opičky s vyrážkou.

paul1

b) nemyslím si podle mně bude počet registrovaných uživatelů stejný.

Rokio

d) mám jinou odpověď

Nevím. Neodvažuji se tipnout.

Drap

d) mám jinou odpověď

I když se trefím s odhadem , k čemu, nebo komu to bude dobré?

jirka F

Ne, že na jiných webových stránkách to takhle bývá že děti nebo mladistvý tam píší kraviny.