TomDG

Stoupá/bude stoupat cena starých zařízení Apple?

Ahoj, chci se zeptat, jestli stoupá nebo bude stoupat cena produktů od Apple. Někde jsem četl, že začíná stoupat cena iPhonu 2 (první iPhone), jelikož je už vzácný. Mám iPad 1, a zajímalo by mě, jestli bych se ho měl zbavit, nebo uchovat do budoucna.. Děkuji :)

Nejlepší odpověď
Agneta

Ceny masově vyráběných produktů nemohou stoupat, a už vůbec né nějakého elektrošrotu:DDD
Ale můžeš si zřídit domácí muzeum spotřebních věcí, nebo založit sbírku nynější elektroniky. Za padesát let se budou diváci při pohledu na takové věci usmívat:DDD

Další odpovědi
Tuňák

Spíš budou klesat, protože za pár let to bude telefon pro „nooby“.