tomko boy

Jak se určují body stopníků?

Ahoj,

chtěl bych se zeptat jak se určují body stopníků..myslel sem že tak,že pokud máme na přímce bod např. a2 tak bude bod stopníku N2 a bude ve dvojici s bodem N1 a když bude na přímce bod např a1 tak bude bod stopníku P1 a bude ve dvojici s bodem P2…ale ukázalo se,že to není úpně dobře,protože sem to v testu neměl dobře..budu psát opravu,ale naše učitelka,když už se uráčí nám něco vysvětlit,nevys­větluje zrovna moc pochopitelně..navíc kikde na internetu jsem nenašel postup,jak je určovat atd.

Budu moc vděčnej za odpověd,
Díky

Odpovědi
dejavu

Nevím, jak tady, jestli tu někdo chodí, kdo ti poradí, ale lidi, co tomu rozumí, občas radí s M. promítáním s příklady na poradte.cz
Doplňuji:
No, vidíš, tak ti to tam za tebe vypočítali i narýsovali, ale je dobrý tam aspoň poděkovat, když už se s tím někdo hodinu hrabal zadarmo, aby ti pomohl a odkliknout, že ti ta odpověď pomohla.

ptáč

http://uloz.to/brow­se?q=technolo­gie

Mc Merkurion

zkus se podívat sem http://www.sps-ko.cz/documen­ts/TEC_kratochvil/TEC­NICKE_KRESLENI1­.pdf
jinak jsem nepochopil,co potřebuješ,nějakej obrázek k pochopení by nebyl?
ad ptáč:co tam má být? nemáš náhodou dejavu?