Rejkjavik

Je v Brně prodejna, kde si mohu koupit stolní PC (nikoliv notebook) a odkud by mi ho odvezli domů a „postavili“?

Dobrý den,
rád bych se zeptal zda je v Brně nějaká prodejna, ve které se kupují stolní počítače (v žádném případě notebook), a kde by mi ho odvezli domů a „postavili.“ Přidali wi-fi a další takové drobnosti. Děkuji za odpovědi.

Stolní počítač – všechny záležitosti

Nejlepší odpověď
Lamalam

V našem okresním městě, které je asi šestkrát menší než Brno, je takových obchodů nejméně deset. Předpokládám, že v hlavním městě Moravy určitě nějaký obchod s počítači bude.

Další odpovědi
gecco

Navštiv libovolnou prodejnu výpočetní techniky – kdekoli ti rádi poradí a rádi ti zařídí i další servis – včetně třeba zprovoznění u tebe doma…
Samozřejmě – ne zadarmo.
😉

Emefej

To co chceš, zařídí v každé prodejně výpočetní techniky. Snad v Brně nějakou najdeš.

zelí

V czc ti ho zadarmo složí.

Klaproth

Ano, taková prodejna v Brně je.