Stojíte o dárky k zakoupenému zboží?

Fotoaparát SAMSUNG NX20 je v tomto směru expert!
Tablet Samsung GT-P6200 dostanete jako dárek
Nelze nikde sehnat tento fotoaparát bez tohoto drahého dárku?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Nikdonevívše

Ano

Doplňuji:
Jestli vy ne, tak mi ho pošlete zdarma (kontakt-petryk222@seznam.cz)

Další odpovědi
Drap

Ne

Ne…nic neni zadarmo ani ty dárky. Jsou to všechno jen reklamní triky. Vše stejně nakonec zaplatí zákazník.

fablen

Ano

salsa verde

Ano

emm.kate

Ano

Danča84

Ne

Dárky navíc opravdu ráda nemám, nemíním doma hromadit harampádí jen kvůli tomu, že bylo zadarmo k něčemu jinému. Nebo ještě lépe, kupovat něco co nepotebuju, abych dostala dárek, který bych snad chtěla. Je u nás jeden obchodník, kupuji u něj proto, že je v pohodě, je ochotný mi vyjít vstříc ohledně času vyzvednutí zboží, a má i celkem levno. Několikrát mi dal i „dárek“ jako stálé zákaznici, ale odmítla jsem. Řekla jsem mu proč u něj ráda nakupuji a že si mě nemusí kupovat dárky, o které nestojím (kdybych o ně stála, koupila bych si je přeci normálně jako zboží, ne?) Vzal to, už mi nic nedává a jsme oba spokojení – on za mé objednávky, já za dobře dostupné zboží:-)