blesk26

Stojí za to implementovat Piwik místo/jako doplněk k Google Analytics?

Viděl jsem tu včera podobnou otázku, která byla ale asi kvůli reklamě smazána. Nicméně už nějakou dobu přemýšlím nad implementací Piwiku do mého CMS jako doplňku k Analytics a docela by mě zajímal názor někoho, kdo jej již používá nebo někdy používal. Zatím jsem se nedostal k tomu, abych to náležitě odzkoušel.

Jak se s tím uživatelsky pracuje? Jsou výsledky měření podobné těm z Analytics? Jak je přívětivé API? Jak je to rychlé?

Jakákoliv zkušenost by pro mě byla přínosem, díky :)

Odpovědi
PROwww.cz

Zdravím, Piwik umožňuje porovnávat mnohem více informací (i zpětně) než Google analytics. Uživatelské prostředí je také mnohem přívětivější a díky widgetům si jej navíc můžete přizpůsobit zcela svým představám.

Zdroj: http://www.prow­ww.cz/clanky/ti­py-a-triky/prehlednejsi-a-podrobnejsi-mereni-navstevnosti-nez-v-google-analytics/