kruttor

Stojan na webkameru

Nevíte o nějakém návodu na internetu jak si vlastnoručně vytvořit stojan-stativ na webkameru?

Odpovědi
cochee

Taky jsem to nedávno řešil, nakonec jsem šel do fotopotřeb a koupil normální tripod pro videokameru, není to zas tak drahé, akorát jsem musel trošku pořešit spojení webky s tím stativem. Má to tu výhodu, že se s tím dá pěkně hýbat díky pohyblivé hlavě s pákou na stativu. Nedovedu si představit, kolik hodin a hodin bych na tom strávil, kdybych to měl celé vyrobit.