Lucik52

STK bez auta

Potrebuji poradit mam propadlou kontrolu,ale bohužel nemám v pořádku čepy u auta a prohlídkou by mi neprošlo a na opravu momentálně nejsou penízky,neznáte někdo někoho kdo by mi pomohl za penízky?Spěchá
Doplňuji:
Samozřejmě s autem nejezdím

Nejlepší odpověď
Hlada

Auto s kterým nejezdíte nemusí mít technickou kontrolu. Ušetřete si raději na opravu.

Další odpovědi
hanulka11

A s takovým autem vyjedete na silnici s udělanou technickou bez něj, pozdrav bůh…musím doufat,že vás někde nepotkám -snad takových není většina

lukas.zmizik

mate smulu, ze dnes uz to nelze

cukrar

Já Vám pomůžu a zdarma, doneste značky do depozita a když nejezdíte, ušetříte na opravu vozidla.
Něco složitějšího nemáte?

Který mechanik by chtěl riskovat sankce za špatnou technickou)
To asi tak za 20 000Kč.....