Stihli jste zaregistrovat a odpovědět na otázku od…

… Annas,než ji někdo vzápětí odstranil?
Doplňuji:
Annas totiž vložila otázku velice podobnou od IK.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/chcete-vedet-jak-je-vas-mozek-stary

Nejlepší odpověď
Drap

Nevím, co myslíš za otázku, ale tu poslední stihl. Včera jsem položil zcela nezávadnou otázku a taky někomu překážela. Už mě to s tím mazáním nebaví
Doplňuji:
I když otázka tady byla před třemi dny, tak myslím, že zrovna takovýto test nemusel nikomu vadit. Jsou zde zase jiní lidé , a tak se informace více rozšíří

Další odpovědi
hanulka11

bohužel nestihla, nyní jsem přišla po siestičce a nic nevidím…ale možná si ještě sním o teplých končinách.....
Doplňuji:
nechápu co komu vadilo ,že to smazal, není tam přeci nic špatného......

anonym

Annas již uvedla, že ji smazala sama poté, cos ji upozornil, že se jedná o totožný test jako od IK před 3dny.
viz odkaz:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dokaze-se-priznat-ten-co-smazal-annas-otazku

tom004

Unikla mi ta i ta.Nicméně,jestli se tomu výsledku dá věřit,tak je na tom můj mozek o 25 let lépe.Ani tak ale nepochopí,co je na otázkách vadného.Jediné co mne napadá je,že si ten někdo udělal test a byl s výsledkem tak „spokojen“,že to musel „napravit“.

annas

Barbakane, otázku jsem smazala sama. Všimla jsem si, že byly u ní dvě odpovědi. Omlouvám se. Ale nepodívala jsem se předem do lišty.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dokaze-se-priznat-ten-co-smazal-annas-otazku

anonym

Není třeba se omlouvat Annas,jen jsem reagoval jako někteří z nás. 🙂