Pipka

Lze přírodní sladidlo stévii sladkou použít při pečení DIA zákusků?

Stévie a pečení

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, lze. Dávkování si ale musíš odzkoušet.

Další odpovědi
gecco

Stévie je pro diabetiky neškodná – a je stabilní do cca 250°C, takže ano…
😉

marci1

Samozřejmě lze. Používá se běžně a je výhodnější, než jiná sladidla, vzhledem k tomu, že je to sladidlo přírodní. 🙂

ptáč

Pozor na sladidla se stévií v názvu. Kolikrát jsou to umělé cukry s fruktózou s dodatkem stévie.