Niikii

Steve Talley-přítelkyně?

Ahoj miluji Steva Talleya.(Kyby někdo nevěděl tak hrál Stifflera v prci prci prcičkách spolek beta a nahá míle).Dyžtak google.Nikde se,ale nemůžu fočíst jestli má přítelkyni/nebo ženu ☹ . Kdyby někdo věděl nebo našel budu moc vděčná! (Snad nemá)ale opravdu to nikde nemuzu najit

Nejlepší odpověď
myšpulín

Co ti to pomůže? Když by neměl, tak poletíš za ním mu říct, že ho miluješ?

misadole

ahoj má ženu je sní ženatý 10 let(jmenuje se Lindsay Talley) a má sní dceru Julii