quentos

Steve Earle – kde stáhnout jeho hudbu?

Vynikající všestranný písničkář, muzikant a zpěvák na pomezí rocku a country, jemuž mnoho interpretů vděčí za celý arzenál písní – ovšem po jeho nahrávkách v mp3 marně pátrám, selhaly veškeré osvědčené zdroje.
P.S. Narazíte-li na nahrávku s názvem „Steve Earle Show“, tak tu jsem našel taky, nicméně nejedná se bohužel o hudbu, ale jeho konferenciérský radio program…

Nejlepší odpověď
Jahoda

Posílám osvědčený web: www.rajmp3.cz

Z této stránky stahuji písničky, poté je „šupnu“ na CD a mám vystaráno 🙂

Další odpovědi
Cullinda

http://ulozto­.cz/4701116/ste­ve-earle-country-arabela777.rar
obsahuje:
little_sister.mp3 3 MB
my_old_friend_the_blu­es.mp3 3 MB
regular_guy.mp3 3 MB
san_antonio_gir­l.mp3 2 MB
shes_about_a_mo­ver_live.mp3 4 MB
someday.mp3 3 MB
sweet_little66­.mp3 2 MB
the_devils_rig­ht_hand.mp3 2 MB
the_other_kind.mp3 5 MB
the_rain_came_dow­n.mp3 3 MB
close_your_eyes.mp3 4 MB
when_i_m_blue.mp3 4 MB
you_belong_to_me­.mp3 4 MB
billy_austin.mp3 6 MB
dead_flowers_li­ve.mp3 7 MB
fearless_heart.mp3 3 MB
hopeless_roman­tics.mp3 2 MB
little_rockn_ro­ller.mp3

je to ono??