Dudny

Stephen King

Dobrý den dostal jsem hádanku v jakém filmu podle knížky Stephna Kinga objevude tato věta?
Z Hříchu tvoří píchu zkoušel jsem film Mlha ale ten to prej neni :(

Nejlepší odpověď
anonym

Bouře století. … Zrozen z hříchu, značí pýchu. Dejte mi, co chci a já odejdu.
Doplňuji:
Jinak Bouře století je první námět, který nevychází z knižní předlohy, ale King ho napsal přímo pro televizní minisérii.