milca76

Štěně na zahradu?

ráda bych se zeptala zdali je možné dát na zahradu štěně již v 8 týdnech v březnu?je to kříženec tak podobný terieru.Máme na zahradě již jednoho psa.mají zateplenou boudu.děkuji

Nejlepší odpověď
hanny 2

Ve 2 měsících mají mít štěňata za sebou všechna potřebná očkování,takže si myslím,můžete.

Další odpovědi
beer

Pro začátek – podle březnového počasí, a dobu postupně prodlužovat. Zvykne si bez problémů.

Drap

Pokud nebudou nějaké mrazy, což nebývají, tak s tím neni vůbec žádný problém. Štěňátko si bez problémů po pár dnech zvykne.

bubukaa

Skus ho pomalu zvykat třeba ho tam nechat 2hodiny a pak ho dát domů, a postupně až na zahradě zůstane celou noc i den a pak pořád